Kaya Haber Ajansı: Ücretsiz kurslar düzenliyor, ayrıntılar haberde.

Kaya Haber Ajansı Yönetim kurulu başkanı Zakir Kaya Yaptığı basın açıklamasında ücretsiz 3 kurs düzenleme kararı aldıklarını kısa zaman içinde Gazetecilik ,TV ve Radyo alanında ,
KHA-ONLİNE KURS VERECEK Başarı sağlayanlara prestij katacağını düşündüğümüz Kaya Haber Ajansı sertifikası verilecek İfadelerini kullandı. Yıllardır dünya çapında verdiği yılın Oscar törenleri ile gündeme gelen Çeşitli sosyal hizmetleri ile bilinen Kaya Haber Ajansı 100 yakın internet sitesi TV ve dergileri ile HİZMETE DOYMUYOR İşte projenin ayrıntıları... 

Kaya Haber Ajansı

 Online  eğitim  sonucunda başarılı olanlara sertifika veriyor.

Gazetecilik alanında eğitim sonrası sınav yapılacak başarılı olanlara KHA dijital sertifikası verilecek.

Ücretsiz sertifikalı interaktif eğitim programları düzenleyecek. Katılımcılarımıza uzaktan eğitim sonunda bu eğitimlere katıldığını ispatlayabilmesi üzerine sertifika sağlamayı amaçlayan ücretsiz bir eğitim hizmetidir.

Özenle hazırlanan eğitimleri, katılımcılarımıza en kolay şekilde ulaştırabilmek için harekete geçen Kaya Haber Ajansı

Ulusal çerçevede yer edinmeyi hedeflemektedir. Katılımcılarımızı internet bağlantısının bulunduğu herhangi noktadan bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarınız ile kaliteli bilgiye ulaştırmaktayız.
Katılımcılarımız, eğitim süreci sonunda ister online sertifikasına alabilir, ister isme düzenlenmiş, Türkçe – İngilizce Online Başarı Sertifikası imzalı olarak alabilirler.

-Online Başarı Sertifikası nedir?

Online Başarı Sertifikası, tamamlamış olduğunuz eğitim için hak ettiğiniz bir interaktif eğitim katılım sertifikasıdır. Sınav sonunda bu online sertifikayı satın almanız durumunda sertifika, imzalı, kaşeli halini Türkçe ve İngilizce dillerinde PDF formatında size mail yoluyla iletilmektedir. Başvuracağınız kuruma bu sertifikayı mail yoluyla iletebilir, isterseniz çıktısını alabilirsiniz.

-Kaya Haber Ajansı Hangi alanlarda eğitim ve sertifika vermeyi hedefliyor?

Gazetecilik ,TV spikerliği, Radyo spikerliği,Alanlarında Ücretsiz sertifikalı interaktif eğitim programları verecek.

 -Sertifikayı nasıl alabilirim?

Katıldığınız eğitimin sınavını başarılıyla geçmeniz durumunda sertifikanızı baskı halinde alabilmeniz için gerekli seçenekler karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz tamamladığınız eğitimlerin sertifikasını toplu olarak çok uyun fiyatlara alabilir veya sadece ilgilendiğiniz eğitimin sertifikasını alabilirsiniz. Sertifikanız Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 adet basılacak ve belirtmiş olduğunuz adresinize teslim edilmek üzere 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Eğitim ve sınav ücreti yoktur, ancak sertifika ücretlidir:

Baskı Sertifika Fiyatlandırması

Kazandığınız sertifika(lar) için ücretlendirme, almaya karar verdiğiniz sertifika miktarına göre değişiklik gösterecektir. Eğer tek baskı sertifika alacaksanız fiyatı 250 TL’dir.


 

Başarı sertifikasının geçerliliği nedir?

ücretsiz eğitimlerin sonunda alacağınız Başarı Sertifikası, Katılım Sertifikası olarak tanınmaktadır. Doğal olarak Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu gibi kurumlardan alacağınız belgeyle aynı değeri taşımamaktadır. Devlet Kurumları,  genelde örgün eğitim uygular, denetim altında sınava tabii tutar ve ardından Kurs Bitirme Belgesi veya Eğitim Sertifikası verir.  

Kaya Haber Ajansıdan alacağınız Başarı Sertifikası ise, bir yetkilendirme belgesi değil ve işyeri açma gibi konularda kullanılamaz.

Ancak bu Başarı Sertifikası bir çok avantajının yanında sizin kişisel ve mesleki gelişiminizi kanıtlar niteliktedir. İş başvurularınızda CV’nize ekleyerek hedeflediğiniz meslek için size güçlü referans olacaktır. Öte yandan birçok özel eğitim kurumundan alacağınız sertifikalar da aynı geçerliliğe sahip olsa da, ücretleri oldukça pahalıdır. İş başvurularınızı inceleyen insan kaynakları departmanı, sertifikayı aldığınız kurumu önemsemekte ve Kaya Haber Ajansı

Alanda tanınan bir kurum olarak tercih etmektedir.

-Eğitimlerde sınav yapılıyor mu ?  Geçme notu nedir

Evet, katıldığınız eğitimin tüm konularını geçtiğinizde sınav otomatik olarak karşınıza çıkar. Sınavlar 10 sorudan oluşur ve 10 dakika içerisinde tamamlamanız gerekir. Geçme notu 100 üzerinden 60’tır, yani 6 soru ve daha fazla doğru yaptığınız takdirde başarılı sayılırsınız.

Eğitimlerimize yurtdışından katılım sağlanabiliniyor mu?

. Eğitimlerimize yurtdışından katılım sağlanabilmektedir. Ancak sertifika tercihinde bulunacak yabancı ülkelerdeki katılımcılarımız sadece online sertifika ve sınırsız sertifika seçeneğini değerlendirebilirler. Baskı sertifika için iletişim kurabilirler.

Yurtdışından online veya sınırsız sertifika almak isteyen katılımcılarımız ödemesini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

Başarı Sertifikası Hakkında

Online Başarı Sertifikası, tamamlamış olduğunuz eğitim için hak ettiğiniz bir interaktif eğitim katılım sertifikasıdır.

Kaya Haber Ajansı’deki ücretsiz eğitimlerin sonunda alacağınız Başarı SertifikasıKatılım Sertifikası olarak tanınmaktadır. Doğal olarak E-Devlet’e tanımlanmaz, Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu gibi kurumlardan alacağınız belgeyle aynı değeri taşımamaktadır.


Devlet Kurumları,  genelde örgün eğitim uygular, denetim altında sınava tabii tutar ve ardından Kurs Bitirme Belgesi veya Eğitim Sertifikası verir.

 Kaya Haber Ajansı’den alacağınız Başarı Sertifikası ise, bir yetkilendirme belgesi değil ve işyeri açma gibi konularda kullanılamaz.

Ancak bu Başarı Sertifikası bir çok avantajının yanında sizin kişisel ve mesleki gelişiminizi kanıtlar niteliktedir. İş başvurularınızda CV’nize ekleyerek hedeflediğiniz meslek için size güçlü referans olacaktır. Öte yandan birçok özel eğitim kurumundan alacağınız sertifikalar da aynı geçerliliğe sahip olsa da, ücretleri oldukça pahalıdır. İş başvurularınızı inceleyen insan kaynakları departmanı, sertifikayı aldığınız kurumu önemsemekte ve Kaya Haber Ajansı

bu alanda tanınan bir kurum olarak tercih etmektedir.

Eğitim hakkında

-Katılım ücretsizmi?

Evet, tüm eğitimlerimiz ücretsizdir.

Uzaktan eğitimle örgün eğitim arasında çeşitli farklılıklar

Uzaktan eğitimle örgün eğitim arasında çeşitli farklılıklar bulunur. Her ikisininde belirli avantajı bulunmaktadır. Uzaktan eğitimi kendi başınıza bireysel olarak alacağınız için;

·         Zaman özgürlüğünüz bulunmaktadır.

·         Odaklanmayı arttırmaktadır.

·         Sınırsız tekrar olanağı sunmaktadır.

·         Birebir eğitim kadar etkili olanaklar sağlamaktadır.

·         Genelde insanların kişisel ve mesleki gelişimlerine daha katkılı olmaktadır.

Sınav ve Sertifika Hakkında

Sertifika alabilmek için öncelikle sınavı en az 6 doğru yaparak geçmelisiniz. Sınavı başarıyla geçtikten sonra sertifika alabilmeniz için gerekli seçenekler karşınıza çıkacaktır.

Sınav Ayrıntıları:

·         Sınavda başarılı olmak ve sertifika kazanmak için 10 sorudan en az 6 doğru yapmanız gerekmektedir.

·         Sınav süresi 10 dakikadır.

·         Sınavda başarılı olmanız durumunda sertifika kodu kazanacak ve profilinize otomatik olarak eklenecektir.

·         Dilerseniz bu sertifikayı baskı halinde talep edebileceksiniz.

·         Sınavda başarısız olmanız durumunda herhangi bir ücret ödemeden tekrardan katılabilirsiniz.

 


 


Sertifika Baskı ve PDF Ücreti:

Kazandığınız sertifika(lar) için ücretlendirme, almaya karar verdiğiniz her sertifika için 250 TL ödemeniz olacaktır.

HALİL İBRAHİM KAYA -İZMİR.

Kaynak :KHA

Yorum Gönder

0 Yorumlar